Menšie i väčšie plochy

Robotická kosačka Wiper je kosačkou, ktorá sa stane vašim partnerom na kosenie menších i väčších plôch. Jedinečná robotická kosačka Wiper zvládne kosenie celkom sama a vy si budete môcť užívať viac voľného času s rodinou či priateľmi. Ten, kto chce mať vždy dobre vyzerajúcu záhradu vie, že pravidelné udržiavanie trávnika dá zabrať. 

Robotické kosačky Wiper sú na základe dlhodobého výskumu údržby a starostlivosti o trávnik navrhnuté tak, aby kosenie zvládli efektívne, spoľahlivo a v čo najkratšom čase.

Vďaka funkcii Infinity je možné umiestniť niekoľko kosačiek na jednu plochu a tie spolu komunikuju rozdelujú si plochu tak aby bolo čo najefektivnejsie pokosená.

Všetky modely Wiper sú navyše vybavené aj technológiou Amico ktorá zabezpečuje maximálne bezpečie pre vašich domácich miláčikov, ktorý sa pohybujú vonku počas kosenia. Ide o prívesok (2x2x1cm) ktorý sa umiestni na obojok a keď sa zviera priblíži ku kosačke na menej ako 3m kosačka vypne nôž, otočí sa, vzdiali sa naviac ako 5m a opätovne spustí kosenie trávnika. 

10000
MAX. POKRYTIE ROZLOHY

Robotické kosačky Wiper, vďaka tímu mladých dizajnérov v odbore automatizácie, nájdete vo viacerých modelových radoch pre malé trávniky do 500m² až do 20 000m² pre veľké trávniky. Modelové rady robotických kosačiek Wiper I, Wiper K, Wiper F či Wiper P majú implementovaný kalendár, vďaka ktorému môžete nastaviť dni a časi kosenia podľa vašich preferencií.

Profesionálnu radu Wiper Yard je možné využiť aj v svahovitom a veľmi rozsiahlom teréne. Rada Wiper Blitz je zas ideálna pre malé záhrady nakoľko nepotrebuje žiadne káble. Rad Wiper Q(uad) je novinkou tohto roku, ako jediná 4 kolesová kosačka ktorá má každé koleso ovládané samostatne.

V čom je jedinečná
robotická kosačka Wiper?

Wiper I

Rad Wiper I

NAJMENŠÍ A NAJOBRATNEJŠÍ

Robotické kosačky radu Wiper I sú špecialistami na menšie trávniky s rozlohou 0 – 1300m². Ideálny pre malé záhrady, “I” séria garantuje vysokú efektivitu kosenia a excelentnú výkonnosť. Je tichá, praktická, ľahká a kompaktná. Vďaka malej veľkosti je robota ľahké preniesť a zvláda aj kosenie malých a úzkych priestorov, kde iné kosačky kvôli rozmerom nevojdú, za priaznivých podmienok vie prejsť aj cez 40cm prechod.

Dokáže pracovať aj na nerovných povrchoch a zvláda svahy do 45%. Pripojenie na kosačku je možné cez Bluetooth a pri modeloch “S” aj vzdialene z ktoréhokoľvek miesta na svete pomocou integrovanej SIM kraty.

Rad Wiper IR

NAJMENŠÍ A NAJOBRATNEJŠÍ A TAKMER BEZ KABLÚ

Robotické kosačky radu Wiper IR sú novinkou a ich unikátnou vlastnosťou je že nepotrebujú obvodový kábel, na svoju navigáciu totiž vyzúvajú špeciálne senzory a radary na detekciu prekážok, a taktiež unikátny trávnikový senzor ktorý dostali do vienka od radu Blizt ktorý je overený dlhmi rokmi na trhu. Vďaka pokročilej technike si kosačka bez problémov poradí aj s náročnejším terénom. 

Na prechod cez úzke miesta a na navedenie k nabíjacej stanici je stačí navádzací kábel ktorý kosačka nájde a pôjde zaparkovať. Tento kábel sluší aj na navedenie kosačku cez chodníky alebo iné úzke miesta ktoré potrebuje prejsť aby sa dostala na miesto kosenia. Sú určené na menšie trávniky s rozlohou do 1000m² . Pripojenie na kosačku je možné cez Bluetooth a pri modeloch “S” aj vzdialene z ktoréhokoľvek miesta na svete pomocou integrovanej SIM karty.

Wiper IR
Wiper IL

Rad Wiper IL

VÄČŠÍ BRAT ALE STÁLE NAJOBRATNEJŠÍ

Robotické kosačky radu Wiper IL sú skvelé na stredne veľké až veľké trávniky s rozlohou 0 – 3500m² , “IL” séria garantuje vysokú efektivitu kosenia a excelentnú výkonnosť. Je tichá, praktická, ľahká a kompaktná. Vďaka pomerne malej veľkosti je robota ľahké preniesť a zvláda aj kosenie malých a úzkych priestorov, kde iné kosačky kvôli rozmerom nevojdú, za priaznivých podmienok vie prejsť aj cez 55cm prechod

Dokáže pracovať aj na nerovných povrchoch a zvláda svahy do 45%. Pripojenie na kosačku je možné cez Bluetooth a pri modeloch “S” aj vzdialene z ktoréhokoľvek miesta na svete pomocou integrovanej SIM karty.

Rad Wiper K

VŠESTRANNÝ PRE VŠETKY TYPY TERÉNU

Séria K ma jedinečný dizajn na trhu a vyniká unikátnym systémom nezávislého zavesenia prednej časti, tzv. kosiacej, a zadnej trakčno-výkonovej časti. Toto spojenie prednej a zadnej časti dáva budúcu možnosť vývojárom použiť k výkonovej zadnej časti aj iné príslušenstvo v prednej časti.

Obe časti kosačky sú pevne spojené a zároveň nezávisle na sebe, a preto je robot schopný adaptovať sa na rôzne povrchy v okamihu, vďaka čomu je trávnik pokosený rovnomerne na rovnakú výšku po celej ploche.

Rad Wiper F

STVORENÝ PRE ŤAŽKÚ PRÁCU

Rad F je našim najlepším robotom v pomere ceny / výkonu / výdrže. Jedná sa o TOP model ponuky robotických kosačiek WIPER pre domácnosti. Inovatívna konštrukcia kosačky zabezpečuje jeho vysokú životnosť a odolnosť. Zvládne kosiť s vysokým výkonom na všetkých povrchoch až do 5 000m2. Modelová rada F je vybavená akumulátormi Li Ion vysokej kapacity, ktoré vedia zabezpečiť až 7 hodín nepretržitej práce na jedno nabitie (F 50 S).

V spojení so systémom GPS a SDM si robot zmapuje plochu trávnika, aby zbytočne nekosil 2x tú istú plochu, a tým optimalizuje celkový pracovný čas na maximálnu mieru efektívnosti.

Rad Wiper P

PRE POUŽITIE NA VEĽKÝCH PLOCHÁCH

Rad P, ktorá je skratkou od slova PROFESSIONAL, je vybavená najnovšími technológiami a je vyrobená s ohľadom na vysokú výdrž, pracovnú vyťaženosť a životnosť. Profi úroveň je zabezpečená vďaka novým elektronickým doskám, vylepšenej životnosti, zníženej hlučnosti, dotykovým displejom pre jednoduché ovládanie a najnovším systémom navigácie v priestore. Samozrejmosťou je vzdialené pripojenie, aby ste nemuseli za kosačkou behať, ak s ňou potrebujete komunikovať.

Tak ako všetky modely označené “S” aj séria P si optimalizuje systém kosenia na základe dát z GPS a SDM, a tak dokáže danú plochu pokosiť rýchlejšie.

Rad Wiper Q

ŽIANY KOPEC NIE JE DOSŤ VEĽKÝ

QUAD je nová robotická kosačka z dielne Wiper, je určená pre trávniky so sklonom až 75%. Vďaka pohonu 4×4 a elektrický ovládanému každému kolesu a batérii s kapacitou 10 Ah dokáže robot zvládnuť kopce a hrbole extrémne strmo a veľmi dobre si poradí aj so šikmou hranou (až 65%). Jeho vysoká úroveň účinnosti je daná 4 motormi kolies. QUAD sa pohybuje v ľubovoľnom smere vďaka servomotorom pre každé koleso bez nutnosti riskantných manévrov na svahu. Vďaka kompaktnému a hranatému tvaru (iba 53 cm) je akýkoľvek pohyb veľmi príjemný aj na rovnom a hladkom povrchu. QUAD je vybavený špeciálnym snímačom RADAR, ktorý umožňuje robotovi zistiť, kde sa prekážka nachádza, bez toho, aby okolo prekážky musel byť drôt.

Stromy, záhony, stoličky a akékoľvek iné predmety na trávniku budú detekované radarom na palube QUAD, aby sa zabránilo akémukoľvek nárazu na predmety. Menej nárazov, väčšia bezpečnosť, dlhšia životnosť robota!

Rad Wiper Blitz

ROZBALIŤ, NABIŤ, KOSIŤ

Modelový rad robotických kosačiek Wiper Blitz je špeciálne vyvinutý za účelom kosenia bez nutnosti použitia káblov či ohraničovania pozemku káblom. Wiper Blitz sú poloautomatickými robotickými kosačkami, ktoré stačí nabiť a pustiť kosiť. Po dokončení kosenia sa vrátia na východiskové miesto. Po nabití sú opäť pripravená na ďalšie kosenie. Vďaka systému pohonu 4×4 zvládne aj náročnejšie záhrady so sklonom svahu až do 50%/27°.

Tento rad je ideálny v závislosti od konkrétneho modelu pre trávniky s rozlohou od 0 až do 400m².

Rad Wiper Yard

PARKY, ŠPORTOVISKÁ A VEĽKÉ ZELENÉ PLOCHY

YARD, najväčšia a najvýkonnejšia automatická kosačka z rodiny WIPER. Je vyvinutá pre potreby kosenia extrémne veľkých plôch bez zásahu človeka, čo znižuje celkové náklady na prácu, palivá a samozrejme životné prostredie, lebo kosí s NULOVÝM ODPADOM! Samozrejmosťou je vždy krásne upravený trávnik vďaka TOP modelu z ponuky.

S inštaláciou robotických kosačiek vám radi pomôžeme. Pozrite si tiež radu robotických kosačiek Romobow, robotických kosačiek Stiga a robotických kosačiek Gardena.

Ponuka modelov
Wiper Premium

Wiper Premium IL 350s

3199 € s DPH

Info. v eshope
Odporúčaná veľkosť trávnika: 3200 m2
Ovládanie na dialku:
Výdrž batérie: 320 min
Bezkáblová: nie
Viac info
Wiper Premium IL 250

2449 € s DPH

Skladom
Odporúčaná veľkosť trávnika: 2200 m2
Ovládanie na dialku:
Výdrž batérie: 180 min
Bezkáblová: nie
Viac info
Wiper Premium IL 180S

2099 € s DPH

Skladom
Odporúčaná veľkosť trávnika: 1600 m2
Ovládanie na dialku:
Výdrž batérie: 180 min
Bezkáblová: nie
Viac info
Wiper Premium IL 140

1899 € s DPH

Skladom
Odporúčaná veľkosť trávnika: 1200 m2
Ovládanie na dialku:
Výdrž batérie: 180 min
Bezkáblová: nie
Viac info
Wiper Premium K 32 S

3799 € s DPH

Skladom
Odporúčaná veľkosť trávnika: 3000 m2
Ovládanie na dialku:
Výdrž batérie: 225 min
Bezkáblová: nie
Viac info
Wiper Premium I 100 SR

1999 € s DPH

Info. v eshope
Odporúčaná veľkosť trávnika: 850 m2
Ovládanie na dialku:
Výdrž batérie: 225 min
Bezkáblová: čiastočne
Viac info
Wiper Premium I 100 R

1517 € s DPH

Skladom
Odporúčaná veľkosť trávnika: 850 m2
Ovládanie na dialku:
Výdrž batérie: 240 min
Bezkáblová: čiastočne
Viac info
Wiper Premium Yard 2000 S professional

14689,60 € s DPH

Na externom sklade
Odporúčaná veľkosť trávnika: 20000 m2
Ovládanie na dialku:
Výdrž batérie: 660 min
Bezkáblová: nie
Viac info
Wiper Premium Yard 101 S professional

12932,15 € s DPH

Na externom sklade
Odporúčaná veľkosť trávnika: 10000 m2
Ovládanie na dialku:
Výdrž batérie: 180 min
Bezkáblová: nie
Viac info
Wiper Premium P 70 S pro

4299 € s DPH

Skladom
Odporúčaná veľkosť trávnika: 6500 m2
Ovládanie na dialku:
Výdrž batérie: 420 min
Bezkáblová: nie
Viac info
Wiper Premium K 60 S pro

4599 € s DPH

Skladom
Odporúčaná veľkosť trávnika: 5500 m2
Ovládanie na dialku:
Výdrž batérie: 240 min
Bezkáblová: nie
Viac info
Wiper Premium K 18 S

3599 € s DPH

Skladom
Odporúčaná veľkosť trávnika: 1600 m2
Ovládanie na dialku:
Výdrž batérie: 165 min
Bezkáblová: nie
Viac info
Wiper Premium K 18

2999 € s DPH

Skladom
Odporúčaná veľkosť trávnika: 1600 m2
Ovládanie na dialku:
Výdrž batérie: 240 min
Bezkáblová: nie
Viac info
Wiper Premium K 12

2799 € s DPH

Skladom
Odporúčaná veľkosť trávnika: 1000 m2
Ovládanie na dialku:
Výdrž batérie: 180 min
Bezkáblová: nie
Viac info
Wiper Premium K 10

2599 € s DPH

Skladom
Odporúčaná veľkosť trávnika: 900 m2
Ovládanie na dialku:
Výdrž batérie: 90 min
Bezkáblová: nie
Viac info
Wiper Premium Q 35 SR

4499 € s DPH

Info. v eshope
Odporúčaná veľkosť trávnika: 3200 m2
Ovládanie na dialku:
Výdrž batérie: 150 min
Bezkáblová: nie
Viac info
Wiper Premium I 100 S

1599 € s DPH

Skladom
Odporúčaná veľkosť trávnika:
Ovládanie na dialku:
Výdrž batérie:
Bezkáblová:
Viac info
Wiper Premium I 70

1249 € s DPH

Info. v eshope
Odporúčaná veľkosť trávnika: 600 m2
Ovládanie na dialku:
Výdrž batérie: 120 min
Bezkáblová: nie
Viac info
Wiper Premium I 130 S

1777 € s DPH

Skladom
Odporúčaná veľkosť trávnika: 1100 m2
Ovládanie na dialku:
Výdrž batérie: 240 min
Bezkáblová: nie
Viac info
Wiper Premium F 50 S pro

3799 € s DPH

Skladom
Odporúčaná veľkosť trávnika: 4600 m2
Ovládanie na dialku:
Výdrž batérie: 420 min
Bezkáblová: nie
Viac info
Wiper Premium F 35 S

3299 € s DPH

Skladom
Odporúčaná veľkosť trávnika: 3200 m2
Ovládanie na dialku:
Výdrž batérie: 210 min
Bezkáblová: nie
Viac info
Wiper Premium F 28

2999 € s DPH

Skladom
Odporúčaná veľkosť trávnika: 2500 m2
Ovládanie na dialku:
Výdrž batérie: 210 min
Bezkáblová: nie
Viac info