Revolučná robotická kosačka

Navimow je múdra robotická kosačka, ktorá pre svoju prácu využíva virtuálne ohraničenie, vďaka satelitnej technológii odpadá nutnosť zložitého pracného pokladania obvodových drôtov.

Kosačka Navimow je ľahko ovládateľná a pracuje úplne sama, aby ste mali viac voľného času na veci, ktoré máte radi. A váš trávnik bude taký krásny, svieži a upravený, že vám ho susedia budú závidieť.

Dajte zbohom obvodovým drôtom!

Pomocou aplikácie jednoducho prepojíte Navimow so svojim chytrým telefónom a vytvoríte virtuálne hranice. Mapovanie je doslova hračka a navyše sa už nikdy nemusíte obávať, že náhodne prekopnete obvodové drôty.

Ochrana proti krádeži

Vďaka nami vyvinutému vysoko presnému systému lokalizácie EFLS je možné presne určiť polohu kosačky behom pár sekúnd. Akonáhle sa kosačka dostane mimo virtuálnej hranice, aplikácia upozorní majiteľa spolu s informáciou o presnej polohe kosačky.

100
ZVLÁDNE ZA 24 HODÍN

Inteligentný algoritmus vie naplánovať čo najefektívnejšiu trasu kosenia a zároveň vykonáva priebežné zmeny, aby eliminoval opakované kosenia. Výsledky vás doslova ohromia. Algoritmus je navyše adaptívny, vie sa prispôsobiť zmene podmienok a tým ďalej zlepšuje efektivitu kosenia.

Po vytvorený virtuálnej hranice Navimow úplne sám a bez potreby dozoru pokosí celú plochu vo vnútri tejto oblasti. Pracovnú oblasť možno v aplikácii kedykoľvek veľmi ľahko upraviť.

Navimow má päť bezpečnostných senzorov, ktoré neustále monitorujú okolie a umožňujú kosačke rýchlo reagovať na zmenu podmienok. Keď Navimow narazí na pevný predmet, cúvne a pokračuje iným smerom. Bezpečnostné prvky ako senzor nárazu alebo snímač náklonu, zdvihnutie a prevrátenie zaisťujú najvyššiu možnú bezpečnosť.

V čom je jedinečná
robotická kosačka Segway?

Rad Navimow

MAPOVANIE JE DOSLOVA HRAČKA

Kosačka využíva virtuálnu hranicu, čím úplne eliminuje potrebu zložitého pokladania obvodových drôtov. Napríklad model H3000E využíva na určovanie polohy GPS signál a dostupnú 4G sieť. Táto automatická technológia vám zaistí dokonalý trávnik bez námahy a poskytne vám viac voľného času na veci, ktoré máte radi.

Ponuka modelov
Segway

Segway Navimow H1500E

2199 € s DPH

Skladom
Odporúčaná veľkosť trávnika: 1500 m2
Ovládanie na dialku:
Výdrž batérie: 240 min
Bezkáblová: áno
Viac info
Segway Navimow H3000E

2699 € s DPH

Na externom sklade
Odporúčaná veľkosť trávnika: 3000 m2
Ovládanie na dialku:
Výdrž batérie: 240 min
Bezkáblová: áno
Viac info
Segway Navimow H500E

1499 € s DPH

Info. v eshope
Odporúčaná veľkosť trávnika: 500 m2
Ovládanie na dialku:
Výdrž batérie: 180 min
Bezkáblová: áno
Viac info
Segway Navimow H800E

1749 € s DPH

Info. v eshope
Odporúčaná veľkosť trávnika: 800 m2
Ovládanie na dialku:
Výdrž batérie: 180 min
Bezkáblová: áno
Viac info