Inštalácia
robotickej kosačky

Inštalácia robotickej kosačky priamo u vás

Inštalácia robotickej kosačky s nami prebieha profesionálne, spoľahlivo a hlavne bez viditeľného zásahu vo vašej záhrade.

Pokiaľ si neviete poradiť s inštaláciou robotickej kosačky alebo nemáte čas na jej montáž, radi vám pomôžeme. U nás zakúpenú kosačku privezieme až k vám domov. Kosačku nainštalujeme, otestujeme, zaškolíme vás na jej používanie a zodpovieme prípadné otázky. Prednostne je vykonávaná inštalácia robotických kosačiek zakúpených u nás ale kľudne vám nainštalujeme aj kosačku ktorú už vlastníte.

Pozrite si napríklad obľúbené robotické kosačky Robomow, robotické kosačky Wiper či robotické kosačky Gardena prípadne robotické kosačky Stiga ale aj iné modely ktoré máme v ponuke. Inštaláciu kosačiek od iných predajcov vám nainštalujeme s dodatočným poplatkom za dopravu.

Inštalácia v pár krokoch

Pred inštaláciou robotickej kosačky bude potrebné sa uistiť, že:

Postup
inštalácie kosačky

Naši zákazníci

Kosačku nainštalujeme, otestujeme, zaškolíme vás na jej používanie a zodpovieme prípadné otázky.

Vyznačenie plochy kosenia

Podrobne si s vami prejdeme plán kosenia pre robotickou kosačkou. Vyznačíme plochu kosenia a nezabudneme ani na úzke miesta, kde by sa mohla zasekávať ktoré s vami prejdeme. Pokiaľ sa trávnik skladá z dvoch alebo viacerých plôch, zabezpečíme, aby sa medzi nimi dokázala pohybovať. Rovnako zaistíme narážanie robotickej kosačky do prekážok, ak sa na trávniku nachádzajú. Vyznačenú plochu skontrolujeme, aby všetko fungovalo tak, ako má.

1. KROK

2. KROK

Umiestnenie nabíjacej stanice

Výber miesta pre nabíjaciu stanicu prispôsobíme pre model vami zvolenéj robotickej kosačky a priestorovým možnostiam vašej záhrady. Ideálnou polohou pre nabíjaciu stanicu je stred kosenej plochy. Malo by ísť o rovinu s rozlohou aspoň 3 metre ktorá sa nie je vystavená stále na slnku. Nemala by byť umiestnená mimo ďaleko od trávnatej plochy či v rohu trávnika. Radi vám pomôžeme i s umiestnením domčeka pre robotickú kosačku.

3. KROK

Uloženie káblov

Káble je možné položiť ručne pokiaľ trávnik ešte len budete pokladať. V takomto prípade inštaláciu dokončíme po pár týždňoch, keď už bude trávnik dostatočne zakorenený. Ak už máte trávnik zarastený, káble položíme za pomoci špeciálneho stroja do úrovne 3-5cm pod povrchom trávnika.

4. KROK

Pripájanie stanice

Pripojenie nabíjacej stanice prebehne hneď po inštalácie obvodového káblu. Otestujeme správne pripojenie obvodového káblu a overíme či nedošlo k jeho pretrhnutiu alebo poškodeniu. Pokiaľ je všetko v poriadku, stanicu pripevníme k zemi a dokončíme inštaláciu.

5. KROK

Spustenie kosačky a pripravenie k prvému použitiu

K spusteniu kosačky je potrebné vykonať základné nastavenie, test jej funkčnosti a jednoduchého zaparkovania do nabíjacej stanice. Podľa vašich preferencií nastavíme časy a dni kosenia. Po jej spustení ešte skontrolujeme či sa dostane i na ťažko prístupné miesta a všade tam, kde má. Následne je vaša robotická kosačka pripravená k plnohodnotnému používaniu.

Podpora po inštalácii

Po profesionálnej inštalácii robotickej kosačky vám poskytneme neobmedzenú telefonickú, WhatsAppovú a e-mailovú podporu. V prípade potreby poskytneme podporu na mieste počas nasledujúcich 2 mesiacov po inštalácii.

Ak je vaša robotická kosačka vybavená GSM konektivitou, poskytneme aj podporu nastavenia cez vzdialený prístup.

Naši zákazníci sú naša priorita, takže vaša spokojnosť je najdôležitejším prvkom všetkého, čo robíme.