So Stigou neurobíte chybu

Robotická kosačka STIGA Stig udržuje váš trávnik, zatiaľ čo vy sa venujete iným aktivitám vo svojom živote. Kompaktná a ľahká konštrukcia umožňuje robotu v ľahké manévrovanie v úzkych priestoroch, medzi stromami a kríkmi v záhradách všetkých tvarov a veľkostí.

Vybrané domčeky pre robotické kosačky sú vybavené aj nabíjaciou stanicou a umožňujú praktické uskladňovanie káblov či príslušenstva. Stanice so skladaciou strechou zabezpečia pohodlný prístup k ovládaciemu panelu.

3000
MAX. POKRYTIE ROZLOHY

Nová robotická kosačka STIGA Stig je ideálnym riešením pre údržbu vášho trávnika! S 5Ah batériou dokáže udržiavať trávnik až do 5 000 m², alebo 600 m² s 2,5Ah batérií. Iba 55 cm dlhý a menej ako 9 kg vážiac STIGA Stig môže bez námahy manévrovať okolo prekážok, bez toho aby zničil váš trávnik.

A čo viac, pretože STIGA Stig je dokonale vyvážený, ľahko sa vyrovná s nerovným povrchom a svahom až 27 °, resp. až 50%. Kvôli vašej bezpečnosti zastaví STIGA Stig okamžite po náraze do prekážky. Dažďové senzory ho pri prvom náznaku dažďa pošlú späť do dokovacej stanice.

V čom je jedinečná
robotická kosačka Stiga?

Tichá, presná a nenáročná

Robotická kosačka Stiga je kosačka o ktorej nebudete vedieť. Kosačka je ticha, presná a nenáročná na údržbu. Stiga je novinkou na trhu, ktorá pokosí váš trávnik a s majiteľom dokáže komunikovať prostredníctvom smartfónu. Robotickú kosačku STIGA si môžete zakúpiť v dvoch vyhotoveniach v závislosti od veľkosti vášho trávnika.

Stiga môžete pripojiť k vášmu smartphonu a ovládať jeho pracovný plán pomocou aplikácie STIGA Stig. Môžete tiež nastaviť až 5 bodov Go-To-Cut, čo znamená body, z ktorých začne STIGA Stig kosiť – a dať tak záhrade rovnomerný střih. Nová robotická kosačka STIGA Stig spĺňa ochranu normu IPX5.

Rad Stig-e

Nová robotická kosačka STIGA Stig-e je ideálnym riešením pre údržbu vášho trávnika! S 5Ah batériou dokáže udržiavať trávnik až do 1200 m², alebo 600 m² s 2,5Ah batérií. Iba 55 cm dlhý a menej ako 9 kg vážiaci STIGA Stig-e môže bez námahy manévrovať okolo prekážok, bez toho aby zničil váš trávnik. A čo viac, pretože STIGA Stig-e je dokonale vyvážený, ľahko sa vyrovná s nerovným povrchom a svahom až 24 °, resp. až 45%. Kvôli vašej bezpečnosti zastaví STIGA Stig-e okamžite po náraze do prekážky. Dažďové senzory ho pri prvom náznaku dažďa pošlú späť do dokovacej stanice.

Môžete ho pripojiť k vášmu smartphonu a ovládať jeho pracovný plán pomocou aplikácie STIGA Stig. Môžete tiež nastaviť až 5 bodov Go-To-Cut, čo znamená body, z ktorých začne STIGA Stig-e kosiť – a dať tak záhrade rovnomerný strih. Nová robotická kosačka STIGA Stig-e spĺňa ochranu normu IPX5

Rad Stig-A

Predstavujeme rodinu bezkáblových robotických kosačiek Stig-A. Všetky sú vybavené systémom STIGA Active Guidance System (AGS), patentovanou technológiou, ktorá netrpí blokovaním signálu a umožňuje robotickým kosačkám STIGA plánovať kosenie vopred – tým sa zaisťuje stála prítomnosť signálu a bezkonkurenčná presnosť. Kosačka Stig-A je navrhnutá a postavená tak, aby predpovedala, čo ostatní roboti nemôžu, a kosila inteligentne, bez ohľadu na možné prekážky signálu. Takže si môžete užiť trávnik zakaždým, keď vyjdete z domu.

Bezkáblová robotická kosačka Stiga Stig-A presne vie, kedy, kde a ako kosiť trávu, aby bol váš trávnik zdravý a vy si vďaka tomu mohli užívať záhradu aj s celou rodinou. Inštalácia je plne virtuálna, čo znamená, že pracovný perimeter je možné nastaviť prostredníctvom aplikácie – s prvou inštaláciou vám poradí miestny predajca. Pokiaľ by sa zmenila dispozícia záhrady, stačí len spustiť aplikáciu STIGA.GO a naučiť robota Stig-A 5000 novým parametrom – všetko prostredníctvom aplikácie. Robotická kosačka Stiga Stig-A je vybavená akumulátorom STIGA ePower s dlhou životnosťou a dokáže spoľahlivo pokosiť trávnik s rozlohou až 5000 m², a to počas iba dvoch kosení denne.

Bezkáblová robotická kosačka Stiga Stig-A nepotrebuje na svoju funkciu ohraničujúci ani navádzací kábel.

Ponuka modelov
Stiga

Stiga Stig-A 1500

2999 € s DPH

Skladom
Odporúčaná veľkosť trávnika: 1500 m2
Ovládanie na dialku:
Výdrž batérie: 150 min
Bezkáblová: áno
Viac info
Stiga Stig-A 3000

4399 € s DPH

Info. v eshope
Odporúčaná veľkosť trávnika: 3000 m2
Ovládanie na dialku:
Výdrž batérie: 150 min
Bezkáblová: áno
Viac info
Stiga Stig-A 5000

4999 € s DPH

Skladom
Odporúčaná veľkosť trávnika: 5000 m2
Ovládanie na dialku:
Výdrž batérie: 150 min
Bezkáblová: áno
Viac info
STIGA Stig 300

999 € s DPH

Info. v eshope
Odporúčaná veľkosť trávnika: 250 m2
Ovládanie na dialku:
Výdrž batérie: 60 min
Bezkáblová: nie
Viac info
STIGA Stig E – 1200 m2

899 € s DPH

Skladom
Odporúčaná veľkosť trávnika: 1000 m2
Ovládanie na dialku:
Výdrž batérie: 180 min
Bezkáblová: nie
Viac info
STIGA Stig E – 600 m2

899 € s DPH

Skladom
Odporúčaná veľkosť trávnika: 500 m2
Ovládanie na dialku:
Výdrž batérie: 90 min
Bezkáblová: nie
Viac info