Výhody presahujúce hranice

Séria LUBA AWD je prvou a jedinou bezokruhovou bezdrôtovou robotickou kosačkou na trávu, ktorá zvládne trávniky s rozlohou až 5000 ㎡ (1,25 akrov) so sklonom 75 % (37°).

Stačí ísť za svojou robotickou kosačkou LUBA a pomocou aplikácie Mammotion vo vašom smartfóne vytvoríte virtuálne hranice. Robotická kosačka LUBA využíva na navigáciu po vašom trávniku vyspelý RTK-GNSS satelitný systém s viacerými senzormi. Už žiadne obvodové drôty, ktoré by mohli byť náhodne prerušené.

RTK s viacerými senzormi a integrovaným navigačným systémom poskytuje prístup k štyrom satelitným zariadeniam + senzorom IMU, čo umožňuje presné určenie polohy s presnosťou na centimetre. Náš patentovaný algoritmus vylepšuje presnosť zamerania polohy kosačky aj v prípade slabého signálu. Inteligentný algoritmus vie naplánovať čo najefektívnejšiu trasu kosenia. Výrazne efektívnejšie kosenie trávy ako iné bežné kolízne robotické kosačky.

1000
MAX. POKRYTIE ROZLOHY

Séria LUBA AWD so štyrmi výkonnými motormi a exkluzívnymi terénnymi pneumatikami + odpružením sa môže pochváliť najlepšou trakciou vo svojej triede a agilitou pri nulovom zatáčaní. Na rozdiel od kolesových kosačiek s malým priemerom si LUBA bez námahy poradí so sklonom 75 % a prejde aj ten najnáročnejší terén bez zaseknutia.

S aplikáciou Mammotion App nebola starostlivosť o trávnik nikdy jednoduchšia. Úlohy kosenia si môžete prispôsobiť a sledovať stav kosenia v reálnom čase kdekoľvek a kedykoľvek. Užite si dovolenku a Ľuba sa o váš trávnik dobre postará.

V čom je jedinečná
robotická kosačka LUBA?

LUBA AWD 1000

BEZ OBVODNÉHO DRÔTU

LUBA AWD 1000 je ideálny pre všetky typy trávnikov do 1000 ㎡ (0,25 akra). Má super vysokú účinnosť kosenia až 350 ㎡ (0,09 akra) každú hodinu, čo vašej rodine umožňuje tráviť viac času na dokonalom trávniku. Lítium-iónová batéria Luba má dostatočnú kapacitu, aby umožnila Luba bežať 120 minút a pokosiť až 350 ㎡ (0,09 akra) za hodinu počas jednej relácie. Keď je batéria vybitá, automaticky sa vráti do nabíjacej základne a potom pokračuje v prerušenom kosení.

LUBA AWD 3000

ZLATÁ STREDNÁ CESTA 

LUBA AWD 3000 dokáže pokosiť strmý svah až do 65% (33°) a poradí si so zložitými trávnikmi a hustou vysokou trávou. Dvojitá rezacia doska LUBA AWD so šírkou kosenia 400 mm (16 palcov) umožňuje kosiť vašu trávu bez toho, aby vynechala akúkoľvek oblasť. LUBA AWD 3000 je ideálny pre všetky typy trávnikov do 3000 ㎡ (0,75 akra). Má super vysokú účinnosť kosenia až 350 ㎡ (0,09 akra) každú hodinu, čo vašej rodine umožňuje tráviť viac času vychutnávaním si dokonalej trávy.

LUBA AWD 5000

NAJVÝKONEJŠÍ MODEL LUBA

Séria LUBA AWD je prvá a jediná bezobvodová bezdrátová robotická kosačka na trávu, ktorá si poradí so zložitými trávnikmi až do 5000 ㎡ (1,25 akrov) so sklonom 75 % (37°). Dvojitá rezacia doska LUBA AWD so šírkou kosenia 400 mm (16 palcov) umožňuje kosiť vašu trávu bez toho, aby vynechala akúkoľvek oblasť.

Lítium-iónová batéria Luba má dostatočnú kapacitu, aby umožnila Luba bežať 180 minút a pokosiť až 500 ㎡ (0,13 akra) za hodinu počas jednej relácie. Keď je batéria vybitá, automaticky sa vráti do nabíjacej základne a potom pokračuje v prerušenom kosení.

Ponuka modelov
Mammotion LUBA

Mammotion LUBA AWD 5000

2999 € s DPH

Skladom
Odporúčaná veľkosť trávnika:
Ovládanie na dialku:
Výdrž batérie:
Bezkáblová:
Viac info
Mammotion LUBA AWD 3000

2599 € s DPH

Info. v eshope
Odporúčaná veľkosť trávnika:
Ovládanie na dialku:
Výdrž batérie:
Bezkáblová:
Viac info
Mammotion LUBA AWD 1000

2099 € s DPH

Info. v eshope
Odporúčaná veľkosť trávnika:
Ovládanie na dialku:
Výdrž batérie:
Bezkáblová:
Viac info