Sú potrebné domčeky pre robotické kosačky?

Domčeky pre robotické kosačky zabezpečia dokonalú ochranu robotických kosačiek. Kosačku ochránia pred slnkom, dažďom a nástrahami vonkajšieho prostredia. Ak sa o svoju robotickú kosačku budete starať a udržovať ju čistú a v bezpečí – bude vám spoľahlivo slúžiť veľmi dlho. Rovnako ako inštalácia robotickej kosačky je aj inštalácia domčeku či garáže pre robotickú kosačku veľmi jednoduchá a intuitívna.

Vybrané domčeky pre robotické kosačky môžu obsahovať aj nabíjaciu stanicu a umožňujú praktické uskladňovanie káblov či príslušenstva. Domčeky so skladaciu strechu zabezpečia pohodlný prístup k ovládaniu kosačky.

Spoľahlivá ochrana

Domčeky pre robotické kosačky, nájdete v rôznych vyhotoveniach v závislosti od značky či typu robotickej kosačky. Výrobcovia robotických kosačiek Robomow, robotických kosačiek Stiga, robotických kosačiek Wiper či robotických kosačiek Gardena pripravili pre svoje robotické kosačky vlastné domčeky. Ak vám ale ich dizajn nevyhovuje, môžete sa rozhodnúť aj pre univerzálnu garáž pre robotické kosačky, ktorá zabezpečí ich adekvátnu ochranu ale súčastne Vám poskytne aj iné dizajnové prevedenia. 

Pozrite si ponuku nami ponúkaných domčekov pre robotické kosačky. Radi vám poradíme s výberom a inštaláciou domčekov a garáží pre vašu kosačku.