Bezpečnostný drôt s 10 ročnou zárukou

Kábel s extra dlhou životnosťou od popredného výrobcu káblov pre robotické kosačky firmy BOSSMOW bol navrhnutý s ohľadom na odolnosť. Kábel je chránený vonkajšou drôtenou sieťou z pocínovanej medi, ktorá chráni pred zlomením kábla od hlodavcov a záhradného náradia. Kábel je odporúčaný pre inštaláciu Automower od roku 2017. Hlavná výhoda je až 10 ročná záruka na samotný kábel.

Dostupný v hrúbke 2,7mm a 3,4mm v dĺžkach až do 800m. 10 rokov záruka na opravu. Profesionálny inštalačný kábel vhodný pre každú robotickú kosačku.

Kábel s repelentom na hlodavce

Prvý 3-vrstvový bezpečnostný kábel s napustený repelentom proti hlodavcom. Auto-Mow ponúka 10-ročnú záruku na uhryznutie zvieraťom a záhradné náradia, aj to je kábel pre robotické kosačky od ďalšieho popredného výrobcu káblov pre robotické kosačky firmy Auto-Mow. Nový prémiový bezpečnostný kábel je naplnený netoxickým repelentom, ktorý zabraňuje zvieratám uhryznúť kábel viac ako raz.

S novým prémiovým bezpečnostným káblom od spoločnosti Auto-Mow sa váš čas na opravu pokazeného kábla opäť skončil!

Inštalačná sada (ohraničujúci kábel)

Inštalačné sady sú k dispozícii v SMALL / MEDIUM / LARGE / XL a obsahujú riešenie „všetko v jednom“ pre vašu inštaláciu robota. Inštalačné sady obsahujú ohraničujúci kábel, plastové kolíky a konektory. Vhodný pre každú robotickú kosačku.

Sada na opravu ohraničujúceho kábla

25 súprav na opravu metrov – Opravte poškodený kábel pomocou tejto kompletnej sady káblov, konektorov a plastových kolíkov. 25 metrov kábla môžete použiť aj na zahrnutie malej, extra časti záhrady do celkovej plochy inštalácie.

Náhradné nože
pre robotické kosačky

Základné

Podobné originál nožom. Čepele s dlhou životnosťou sa nedajú zlomiť, a preto zabraňujú tomu, aby sa akékoľvek zvyšky čepelí rozptýlili na trávnik.

Extra odolné

Až o 40% dlhšia životnosť. Tieto vysokokvalitné nože je takmer nemožné zlomiť, čím sa zabráni tomu, aby sa zvyšky čepelí rozhádzali po trávniku. Čepeľ s extrémnou životnosťou je možné použiť pre VŠETKY automatické kosačky. Trvanlivosť čepele zaručuje, že nože nebudete meniť príliš často.

Trvácne nože

Až o 100% dlhšia životnosť a vytrvalosť. Náš najnovší model čepele od spoločnosti Auto-Mow, ktorý ponúka novú technológiu hojdania! Rovnaká kvalita ako základné ale vďaka hojdavému uloženiu umožňujú rez po celom skoro celom obvode noža vďaka čomu vydržia až 2x toľko ako základné nože. Použiteľné pre VŠETKY automatické kosačky a zaisťuje, že nebudete musieť vymieňať nože príliš často.